KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487195
nr 1248 7195
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Vasabron, signerad. Olja på pannå, 33x25
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:52:02
250 kr